Milí přátelé Dvou Srdcí Lásky,

       včera jsme si připomněli výročí odchodu / příchodu do nebe naší Matky představené, S. Chukwuemeky Marie Steidl SHL, která zemřela 11.3.2017. Neplakali jsme, ale radovali se z jejích 1. narozenin pro nebe. Během slavnosti jsme se všichni pomodlili modlitbu k získání milosti na přímluvu Matky Chukwuemeky. Otec Montfort poznamenal, že je složena našimi členy z České republiky. Modlíme se ji zde na Svaté Hoře v Nigerii každý den před jejím hrobem.
       Tento hrob je hojně ozdobený českými a slovenskými květinami a svíčkami, které jste nám darovali během duchovních cvičení loňského roku. 

          Moc vám děkujeme.
          Pokud jste obdrželi milost na přímluvu Matky Chukwuemeky neváhejte nám o tom napsat ( Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. ).
        Modlíme se za vás a těšíme se znovu naviděnou na duchovních cvičeních. Otec Montfort všem žehná.
        Matko Chukwuemeko, oroduj za nas!

Sestra Anežka

 

---

pozn. "Santa subito" - "okamžitě svatá" - vyjadřuje přesvědčení lidu. Transparenty s tímto nápisem např. bylo vidět na nám. sv. Petra ve chvíli, kdy odešel na věčnost Jan Pavel II. Modlitba k Matce Chukwuemece 

 


11.3. 2017: Generální představená Sester Dvou Srdcí Lásky Ježíše a Marie

Matka Chukwuemeka Maria Steidl zemřela

Se zármutkem, ale i s "nadějí, která neklame" sdělujeme, že Pán života i smrti k sobě 11. března 2017 povolal - ve věku 42 let - generální představenou Kongregace Sester Dvou Srdcí Lásky - Ježíše a Marie, Matku Chukwuemeku Marii Steidl. Otec Montfort prosí všechny členy o modlitbu za ni i za celé Společenství Dvou Srdcí Lásky. Sestra Anežka píše: "Žila příkadný život a již naplnila své poslání, tak mohla spolu s Kristem říci: Je dokonáno! V posledních dnech u ní byl Otec Montfort a věříme, že nyní se již raduje v náručí P.Ježíše a P.Marie a přimlouvá se za nás. Děkujeme za vaše modlitby."

+ Ať odpočívá v pokoji.