Srdečne Vás pozývame na púť na Turzovku v dňoch 14.7. – 15.7.2018

Plakátek ke stažení: ZDE

Program: 15:00– Svätá hodina (svätá omša), 18:00– Večerná modlitba, celonoční adorace, 23:30– Ružencová procesia, 00:00– Svätá omša.

Podrobnější informace: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 


Srdečně zveme na exercicie s o. Montfortem 2.- 6. 11. 2018 do Koclířova

Přihláška


Ze slavnosti Dvou Srdcí Lásky v Římě, červen 2018:

Z náměstí sv. Petra

Videa a fotky

 

 


 

 

  STALO SE:

     V sobotu 19. 5. 2018 jsme se opět sešli v chrámu Neposkvrněného početí Panny Marie  v Praze - Strašnicích. Program byl stejný jako při předchozím setkání: růženec, mše svatá a adorace s modlitbou Dvou Srdcí Lásky...

         V nádherném interiéru chrámu jsme společně opět zažili hlubokou radost, pokoj a bratrskou lásku

"Můj synu, Má Lásko, víš, co se zde děje? Je to nebe na zemi. Přesně to, co se děje zde, se děje v nebi. Během vaší adorace s modlitbou Srdcí Lásky jsem sestoupil, abych přebýval mezi vámi, aniž bych opustil své nebe. To co se zde děje je stejné, jako při slavení Eucharistie. Vy Mi dáváte svůj maličký kousek chleba, plod lidské práce a Já jej přijímám a proměňuji v sebe sama. Já sám, který jsem Odvěký Bůh, Věčný, Nekonečný, Všemohoucí. Přijímám a proměňuji ten váš maličký kousek chleba a proměňuji jej ne ve svůj, ale v sebe. Stejně tak přijímám vaši adoraci a proměňuji ji v Božskou Adoraci, ve svou Adoraci, která je Mou osobní adorací Otce." (z poselství Nebe na zemi)

Setkání jsme zakončili krátkým agapé.

 

 

Ohlasy z předchozích setkání


 

Exercicie na Slovensku 2017

 

Exercicie - Koclířov 2017

 

 Pouť Lásky 2017 - 1. díl       2. díl 


 

  Generální představená Sester Dvou Srdcí Lásky Ježíše a Marie

Matka Chukwuemeka Maria Steidl zemřela

Se zármutkem, ale i s "nadějí, která neklame" sdělujeme, že Pán života i smrti k sobě 11. března 2017 povolal - ve věku 42 let - generální představenou Kongregace Sester Dvou Srdcí Lásky - Ježíše a Marie, Matku Chukwuemeku Marii Steidl. Otec Montfort prosí všechny členy o modlitbu za ni i za celé Společenství Dvou Srdcí Lásky. Sestra Anežka píše: "Žila příkadný život a již naplnila své poslání, tak mohla spolu s Kristem říci: Je dokonáno! V posledních dnech u ní byl Otec Montfort a věříme, že nyní se již raduje v náručí P.Ježíše a P.Marie a přimlouvá se za nás. Děkujeme za vaše modlitby."

+ Ať odpočívá v pokoji.

 


Rok 2016

 Krátké videozáběry    a   Fotoprezentace  z exercicií s o. Montfortem

       v Koclířově, listopad 2016

 


    

 -  Ohlédnutí za oslavami svátku Dvou Srdcí Lásky v Římě 2016


       

  - Setkání Dvou Srdcí Lásky ve Špindlerově Mlýně 15.- 17.4. 2016 bylo  požehnané; - střípky ze setkání .

 


 

Rok 2015

      Ve dnech 31.10 - 3.11. 2015 vedl O. Montfort Okaa duchovní cvičení v Koclířově, odpolední mši sv. slavil v Makově. Dopoledne 4.11. měl mši sv. v Zašové - kázání a Modlitba Dvou Srdcí Lásky .

S požehnáním otce arcibiskupa Jána Orosche  pak dával exercicie ve františkánském duchovním centru Melčice-Lieskové na Slovensku. Vigílii z 8. na 9. listopadu předsedal v kostele Dvoch Srdc (Liptovské Sliače).

Bratr Rasťo nám napsal: "na Slovensku v Melčicích-Lieskovém a na Liptovských Sliačoch se počas exercicií s pátrem Montortem Okaa zasvätilo "Dvom Srdciam Lásky" vyše 60 veriacich osobne pri otci Montfortovi Okaa, z toho piati kneží..." Bohu díky!

Další noc vedl Vigilii v Praze, v kapli sv. Vavřince v klášteře  kapucínů. Ráno v 9 hodin Otec koncelebroval mši u P.Marie Vítězné a sv. Antonína - "u Jezulátka".

Fotogalerie a záznamy kázání a přednášek z exercicií


 

- Svátek Dvou Srdcí Lásky v Římě

      Vigílií z 9. na 10. června 2015 začala v kapli Istituto Ravasco na Via S. Pietro oslava Slavnosti Dvou Srdcí Lásky Ježíše a Marie, která se v Římě pravidelně koná již od r. 2000. K Vigílii jsme se scházeli vždy v této kapli. Ve středu dopoledne jsme byli na svatopetrském náměstí na generální audienci. Ve čtvrtek ráno byla mše sv. v Maďarské kapli v  bazilice sv. Petra, byla tedy i příležitost prosit za Kongregaci u našich patronů - Sv. Jana Pavla II. a sv. Jana XXIII. u jejich ostatků. Svatou hodinu jsme slavívali v blízkém kostele SANTA MARIA DELLE GRAZIE ALLE FORNACI. V pátek ráno jsme mši slavili v kostele Naší Paní od Nejsvětějšího Srdce, v sobotu v S. Maria Maggiore. Svatá hodina pak byla v kostele Nejsvětějšího Srdce u Termini. Oslavy pak vrcholily v neděli. Z České republiky se letos kromě sestry Anežky účastnili ještě 4 osoby. Otec Montfort by byl velice potěšen, kdyby nás příští rok přijelo více.  Několik fotek , krátký film - Pouť Lásky 2015 


 

2014

- Sliby a kněžská svěcení

     Dne 7. prosince 2014 složila novicka Anička Zemanová spolu s dalšími 15 ti sestrami své první sliby a přijala řeholní jméno sestra Anežka. Dne 8. prosince byli vysvěcení 4 noví kněží z kongregace Synové Dvou Srdcí Lásky Ježíšova a Mariina. DVD ze slavnosti prvních slibů sestry Anežky Ihemeredinmy lze objednat na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.